Darvas Képkeret - Mindig is szeretted volna, fiatalabb korod egyik menő film, vagy koncert plakátját kitenni a lakásod falára? Ha igen, akkor remek lehetőséget ajánlunk. A héten plakát aukció lesz, amelyen számos
Ezüst képkeret
Régi vágott képkeret, belső méret 42x56 cm - Vatera.hu
Ismeretlen iparművész - Antik keret - Velence, XVIII. század | 22. Aukció aukció / 77 tétel
Képkeret, stilizált növényi dekorral, 1900 körül - Virág Judit Galéria
Jubileumi James Bond-aukció
Képkeret, 2 db | 77. árverés, festmény, grafika, műtárgy | Műgyűjtők Háza | 2015. 05. 16. szombat 11:00 | axioart.com
Képkeret blondel és egyéb - Vatera.hu
Ezek voltak a hazai aukciós csúcsárak 2022-ben – I. rész - artportal.hu
Licit.hu 1.5" Digitális fotó képkeret kulcstartó fényképkeret számla+garancia! Az ingyenes aukciós piactér - licit, aukció, árverés, eladás, eladó, vásárlás, adás, vétel, ad, vesz, apróhirdetés, bazár, új, használt, kínál, keres
Boda Gallery of Art Neogrády László (1896-1962): Erdei patak aukciós
1I084 Régi hatású vegyes képkeret csomag 5 db - Képkeretek, képtartók
Képkeret | 7. Ezüstaukció | BÁV ART Aukciósház és Galéria | 2013. 12. 11. szerda 17:00 | axioart.com
Kortárs fotókkal gyűjtenek az egészségügyi dolgozókért egy online aukción - Portfolio.hu
Calaméo - Nagyházi Galéria - 256. online aukció
Dekoratív üvegezett képkeret gobelinnel, belső méret: 50,5x40 cm. Hátoldalán Miklós György, Bp., Nagyfuvaros u. képkeretező régi címkéjével. Éleinél és sarkaiban kissé sérült.
Kertész Imre: Sorstalanság (többszörösen aláírt kis példányszámú ritkaság, DVD és filmes kellék melléklettel keretben)